Kategoriler

Nasıl Temizlemeliyim?

Nasıl Temizlemeliyim?

 

Gümüş takılar, gündelik yaşamda hem kadınların hem de erkeklerin oldukça sık kullandıkları aksesuarlardır. Bunun başlıca nedenleri; gümüş takıların beden ve ruh sağlığına faydalı olması, yaygın bir şekilde bulunabilmeleri ve fiyatlarının uygun olmasıdır. Gümüş takı kullanırken, takının temizliğine de oldukça dikkat etmek gerekir. Bu sayede hem daha sağlıklı bir kullanım elde edilir hem de takının ömrü oldukça uzun olur. Bu sebepten dolayı gümüş takıların bakımı belli aralıklarla ve doğru yöntemlerle uzman yetkililer tarafından yapılmalıdır.

Her Şeyden Önce Kullanımda Dikkatli Olmak Gerekir

Gümüş takıların kullanımında dikkat edilecek birkaç nokta vardır. Bu noktalara özen gösterilerek takılar daha uzun süre boyunca ve ilk günkü canlılıklarıyla kullanılabilirler. Gümüş takıların (yüzük, kolye ya da küpe) geneli nemli ve ıslak yerlerde bırakılmamalıdır. Böyle bir ortamda kalan gümüş takılar oksitlenir ve takıda kararmalar ortaya çıkabilir. Kararma sorunu gusago ürünlerine özel teknikler ile giderilebilse de ürün yoğun olarak kimyasal ve kozmetik içerikli maddelerden uzak tutulmalıdır. Yine bu anlamda denize girerken, duş alırken ya da bulaşık yıkama gibi işlerle uğraşırken gusago gümüş takılarını olabildiğince kullanmamakta fayda vardır.

gusago özel tasarım gümüş ürünlerin taşı ve rengi 1 (bir) yıl fatura garantilidir. Kullanım önerileri kılavuzuna dikkat edilmesi önerilir. Herhangi bir sorun karşısında ücretsiz bakım müşteri memnuniyeti açısından gusago tarafından yapılır.

Nasıl Bakım Yaptırabilirim?

gusago web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşarak tüm bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Garanti süresi devam eden ürünlere (1 yıl) ücretsiz taş ve renk bakımı yapılır. Garantisi süresi bitmiş ürünlere gusago bakım birimi tarafından ücretli bakım yaptırılabilir. Bakım ücreti ürün incelemesinin sonucunda tarafınıza bildirilir.